>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
rasulsayar
آفلاین

کاربر ویژه
ارسال‌ها :11
عضويت: 17 /12 /1398
بودجه دنباله‌های Avatar به بیش از ۱ میلیارد دلار می‌رسد

«جیمز کامرون» توانایی انجام امور مختلفی دارد، از کارگردانی دنباله‌هایی بهتر از قسمت اول گرفته تا رکوردشکنی در باکس آفیس مانند آب خوردن. اما او فیلمسازی خطرپذیر نیز بوده و با «ترمیناتور ۲: روز داوری» و «تایتانیک» موفقیت‌های چشمگیری داشته. کامرون حالا می‌خواهد دنباله‌های «آواتار» را با بودجه‌ی بیش از ۱ میلیارد دلاری تولید کند و رکوردهای قبلی خودش را بشکند.
هفته‌ی گذشته گزارش شد که بودجه‌ی کلی دنباله‌های «آواتار» بیش از دو برابر بودجه‌های قسمت اول این فیلم و «تایتانیک» است. البته، بودجه‌ی هر یک از دنباله‌ها رقمی نزدیک به «آواتار» اول است، اما سرمایه‌گذاری ۱ میلیارد دلاری نه روی یک دنباله بلکه سه دنباله‌ی یک فیلم که از زمان تولیدش ۱۰ سال گذشته ممکن است به اعتقاد برخی غیرمنطقی برسد. به ویژه وقتی که آخرین دنباله‌ اواخر سال ۲۰۲۷ اکران شود. با این حال، اگر یک فیلمساز برای انجام این مأموریت وجود داشته باشد «جیمز کامرون» است.
دستورالعمل‌های ایمنی برای فیلمبرداری در نیوزلند به تازگی به تأیید دولت این کشور رسیده تا این حتمال وجود دارد که تولید فیلم‌ها و سریال‌ها در این منطقه پس از وقفه‌ای که پاندمی جهانی کرونا ایجاد کرد از سر گرفته شود. دنباله‌های «آواتار» و سریال «ارباب حلقه‌ها» آمازون از جمله‌ این پروژه‌ها خواهند بود.
شبکه‌ی آمازون نیز طبق گزارش‌هایی که سال گذشته منتشر شد برای پنج فصل احتمالی «ارباب حلقه‌ها» نزدیک به ۱ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خواهد کرد.
سایت آقای مهندس مرجع تخصصی مهندسی مکانیک : WWW.MR-ENGINEER.IR
یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 - 23:29

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.